Szkolenia - manager


Szkolenia z podstaw zarządzania projektami, w zależności od zainteresowania ( a często jest ono dość duże) odbywają się cyklicznie w kilku największych Polskich miastach. Najczęściej z ofertą takiego kursu spotkać można się w Krakowie, oczywiście Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach czy Gdańsku. Warstwa merytoryczna całego programu szkolenia w głównej mierze oparta została o skuteczne narzędzia i techniki zarządzania projektami. Na takich zajęciach najbardziej skorzystają praktycy biznesu, na co dzień pracujący z różnymi projektami. Co nie oznacza oczywiście, że inni po ukończeniu takiego kursu nie uzyskają z tego tytułu pewnych profitów. Uczestnicy szkolenia wprowadzani są krok po kroku przez zestaw narzędzi projektowych i symulując przebieg projektu przez organizację przedstawioną w case study. Organizatorzy decydując się na rozpoczęcie pracy nad organizacją takiego szkolenia przede wszystkim mają na celu:

- pomoc uczestnikom w zrozumieniu logiki oraz metodologii zarządzania projektami, opierając się na różnych dostępnych metodach

- przedstawienie zasad tworzenia i efektywnego korzystania z dokumentacji projektowej

- przygotowanie każdego uczestnika do przejęcia (ewentualnej) roli lidera projektu

- rozwój kompetencji osób pracujących w zespołach projektowych.

Program kursu opracowany jest przez największych specjalistów w dziedzinie zarządzania projektami, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży. Dzięki czemu po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników, jeśli był uważny i skupiony, zdobytą wiedzę bez najmniejszych problemów powinien być w stanie efektywnie przenieść na swoją codzienną pracę zawodową. Najczęściej są to szkolenia zamknięte, weekendowe, zatem z żaden sposób nie kolidują z pracą zawodową. Poza wiedzą, prowadzący szkolenia dadzą każdemu z uczestników pewne materiały dydaktyczne, do których zawsze, w razie wątpliwości nawet długo po szkoleniu spokojnie będą mogli powrócić. Co często okazuje się niepotrzebne, bowiem zdobyta w teorii wiedza bardzo szybko utrwalona zostaje w praktycznych krokach.

Top